Siat

 

Siat Spa to wiodąca na rynku firma która zajmuje się produkcją maszyn pakujących. Zakład produkcyjny jest zlokalizowany w północnych Włoszech i jest uznawany za lidera jakości w segmencie rynku związanego z urządzeniami do taśmowania, inaczej zwanych kartoniarkami lub zaklejarkami kartonów SIAT (automatycznego i półautomatycznego), owijarek do folii stretch SIAT, wiązarek/bandownic SIAT, maszyn fleksograficznych i dyspenserów taśmy. Jako firma oparta na innowacjach, wierzymy że nasze talenty dostarczają świeżych pomysłów na to, by jak najlepiej służyć naszym klientom. Słuchając naszych klientów i analizując ich potrzeby, nieustannie wyznaczamy nowe i wyższe standardy branżowe.

Założona w 1970 roku firma Siat zawsze zajmowała pozycję lidera w branży opakowaniowej. Kierując się zrównoważonymi innowacjami, wymyśliliśmy kilka znaczących rozwiązań dla opakowań, takich jak dyspensery taśmy czy innowacyjna, szybko zmieniająca się głowica taśmująca. Firma Siat przez lata podążała ścieżką ciągłego doskonalenia dzięki czemu dziś może być tym, czego możesz doświadczyć dzisiaj: Twoim niezawodnym partnerem w zakresie urządzeń pakujących.

MISJA SIAT

Naszą misją jest pójście naprzód w powstającej i uznanej na arenie międzynarodowej firmie zajmującej się projektowaniem, produkcją i dostawą zaawansowanych technologicznie urządzeń, materiałów pomocniczych i usług pakowania przemysłowego w zakresie stosowania taśmy samoprzylepnej, owijania i spinania, proponowania rozwiązań technicznych w celu optymalizacji kosztów, maksymalizacji bezpieczeństwa pracy, i tworzenia wspólnej wartości dodanej w służbie naszych partnerów.

Jesteśmy głęboko przekonani, że będziemy realizować te założenia zgodnie z naszą wizją. Wierzymy, że przyszłość opakowań obejmuje ścisłą współpracę z naszymi klientami, aby wspólnie znaleźć odpowiednie rozwiązanie dostosowane do każdej potrzeby. Idealna maszyna pakująca będzie w stanie dostarczyć zrównoważone rozwiązanie, zintegrowany system informacyjny, proaktywną usługę, która pozwoli stworzyć wartość dodaną z wykorzystaniem innowacji i niezawodności, które są własnością Siat.

WARTOŚCI SIAT

Wierzymy, że ludzie są największym kapitałem w firmie. Nasi ludzie muszą dzielić się naszymi wartościami i mentalnością, na której zbudowana jest firma:

Profesjonalizm to nasz sposób pracy.
Naszym podejściem jest zaufanie.
Satysfakcja to nasze uczucie.
Wzrost jest naszym osiągnięciem.
Innowacja jest naszym motorem.
Niezawodność to nasza reputacja.
Uczciwość to nasze credo.
Kreatywność to nasza strategia.
Zrównoważony rozwój to nasz pogląd.
Razem jest naszą najlepszą bronią.