Noxon

 

Kraj pochodzenia: San Marino, Włochy. Fabryka: Noxon-Robopac.

 

Wszystkie urządzenia marki Noxon są niezawodne i skonstruowane z dbałością o najwyższą jakość. Całkowicie spełniają one najsurowsze przepisy bezpieczeństwa i wykorzystują najnowsze rozwiązania technologiczne w całym procesie produkcyjnym.

Owijarki Noxon w większości przypadków są wierną kopią urządzeń marki Robopac, ponieważ podzespoły, rozwiązania techniczne oraz produkcja odbywają się na tych samych liniach produkcyjnych co w przypadku urządzeń Robopac.

 

Nasze biura techniczne opracowują i wdrażają własne techniki oraz najnowocześniejsze technologie projektowania i produkcji w celu zapewnienia najwyższych możliwych standardów.

 

Firma Noxon jest uznawana za lidera w kwestii projektowania i produkcji owijarek oraz stabilizacji palet za pomocą folii typu stretch.

 

Asortyment firmy Noxon obejmuje owijarki samojezdne oraz talerzowe owijarki do stabilizacji palet. W ofercie posiada także owijarki poziome czyli tzw. pierścieniowe lub horyzontalne z pierścieniem obrotowym do poziomego owijania produktów o wydłużonych kształtach. W asortymencie znajdują się również ręczne i automatyczne zaklejarki do zamykania kartonów.