SERWIS OWIJAREK DO PAKOWANIA

 

Maszyny do pakowania są jednym z najczęściej wybieranych rodzajów sprzętu zarówno w branży gastronomicznej, logistycznej, jak i w firmach zajmujących się prowadzeniem magazynów. Różnorodne owijarki są w stanie w bardzo szybki, dokładny i co ważne – oszczędny sposób zapakować i jednocześnie zabezpieczyć towar. Maszyny pakujące nie są tanie, jednak z czasem dzięki ich pracy można zaoszczędzić pokaźny budżet. Bez nich proces pakowania musiałby być powierzony pracownikom, którzy w tym czasie mogliby zająć się innymi obowiązkami, a pakując towar ręcznie, firma nie tylko traci czas, ale także pieniądze, ponieważ człowiek nigdy nie będzie w stanie wykorzystać tak małej ilości folii, jak maszyna, zachowując jednocześnie jej dokładność. Owijarki są więc bardzo dobrą inwestycją, która finansowo zwraca się stosunkowo szybko. Po pewnym czasie maszyny mogą jednak ulegać uszkodzeniom i wówczas z pomocą przychodzimy my.

Naprawa maszyn pakujących

Zajmujemy się kompleksową naprawą i konserwacją owijarek. Serwisujemy owijarki Noxon, Evopac, C-One, Cyklop, Atlanta/Comarch, Siat, Robopac i wiele innych, lecz poza naszymi, bo prawdę mówiąc nasz sprzęt nie chce się psuć i zachowuje doskonałą jakość działania nawet po wielu latach od jego zakupu. Mamy ogromny magazyn podstawowych części i zawsze jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność. Niezależnie od tego, czy w maszynie uszkodzeniu uległa jedna, niewielka część, czy cały zautomatyzowany kompleks – znajdziemy części zamienne i wymienimy je najszybciej jak to możliwe. Naprawiamy płyty PCB i jeżeli zaistnieje taka potrzeba, będziemy w stanie od zera dorobić potrzebne części.

Jakość jest w cenie

Nie będziemy używać standardowych sloganów, które obiecują szybki, fachowy i tani serwis. Jeżeli coś jest szybkie i fachowe, to nie może być tanie. Nasze usługi z pewnością nie są najtańsze na rynku, jednak ma to bezpośrednie przełożenie w tym co jesteśmy w stanie zaoferować. Możemy przyjechać do klienta i już na miejscu dokonać naprawy. Nasze usługi zawsze stoją na najwyższym poziomie, który może być zapewniony dzięki pracy fachowców z wieloletnim doświadczeniem, którzy specjalizują się z dziedziny elektroniki, elektryki i mechaniki. Czas to pieniądz, dlatego jeżeli maszyny pakujące nagle ulegną uszkodzeniu, awaria znacząco spowolni pracę całej firmy, która w tym czasie nie będzie na siebie zarabiać tak, jak powinna. Szukanie wolnych terminów w konkurencyjnych firmach również zajmuje sporo czasu. W naszym przypadku sprawa wygląda tak, że zawsze można się z nami porozumieć i przyjeżdżamy najszybciej, jak to możliwe, mamy przy sobie niezbędne części, napraw dokonujemy na miejscu i dzięki temu firma może wrócić do pracy w bardzo krótkim czasie. Jeżeli zatem klientowi zależy na tym, aby naprawa była możliwie jak najszybsza, przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych, powinien skorzystać z naszej oferty.