Embalitec

 

Kim jesteśmy?

Firma powstała się w Barcelonie w 2013 roku dzięki wysiłkom zespołu technicznego, który poświęcił swoje działania w kierunku rozwoju maszyn pakujących.
Nowe i awangardowe pomysły powstały dzięki wspólnej pracy ekspertów, którzy od ponad 25 lat opracowują tego typu maszyny.

Nasze doświadczenie

Embalitec został założony przez cały zespół techniczny firmy, która od ponad 30 lat zajmuje się sektorem opakowań.
Nasz dyrektor techniczny ma ponad 25-letnie doświadczenie w rozwijaniu sektora maszyn pakujących, mając pod sobą ponad 300 projektów linii pakujących.

Nasza filozofia

Nasza filozofia od pierwszego dnia była zawsze taka sama. Ciągłe badania i rozwój w celu ulepszania naszego produktu.
Nie jesteśmy fabryką maszyn seryjnych. Zajmujemy się konstrukcją maszyn na zamówienie.
Nasze rozwiązania są tworzone w oparciu o potrzeby i wymagania konkretnego klienta.

W czym jesteśmy najlepsi?

Jedną z naszych najmocniejszych stron jest praca inżynierska. Jesteśmy elastyczni, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować maszynę do wszelkich potrzeb klienta.
Nigdy nie odrzucamy żadnego projektu, jeśli wierzymy, że jego wykonanie jest możliwe.
Nasza nisza rynkowa obejmuje kompleksowe rozwiązania w zakresie opakowań, których nie można wdrożyć za pomocą standardowej maszyny.

Co dajemy naszym klientom?

Zawsze dajemy klientowi pewność, że dokładnie przeanalizujemy jego problem.
Zawsze staramy się znaleźć dla niego najlepsze i najtańsze rozwiązanie, a nie najprostsze dla nas lub takie, które wyłącznie nam może przynieść największe korzyści.

Czemu klient powinien wybrać Embalitec?

Nasi klienci powinni wybierać nas zawsze wtedy, gdy ich potrzeby w zakresie pakowania nie mogą być zaspokojone przez standardowe opcje maszyn innych producentów.
Jeśli szukasz maszyny, która ma być dostosowana wyłącznie pod Twoje wymagania – wybierz Embalitec.

Jakie są plany rozwoju firmy Embalitec?

Nasz plan rozwoju na przyszłość polega na dalszym opracowywaniu nowych, bardziej zrównoważonych i wydajnych rozwiązań technologicznych.

W którą stronę zmierza rynek?

Rynek opakowań, podobnie jak cały sektor przemysłowy, zmierza w kierunku maksymalnej automatyzacji procesów.
Poszukiwanie bardziej wydajnych i czystych procesów, które są bardziej przyjazne dla środowiska jest również dla nas bardzo ważne, dlatego Embalitec stawia na rozwój nowych systemów opakowań kartonowych.

Co daje nam automatyzacja procesu?

Automatyzacja poprawia wydajność procesów przemysłowych. Zwiększa się produktywność przy niższych kosztach, ale nie powinna służyć zmniejszeniu liczby pracowników firmy. Zamiast tego skupiamy się również na tworzeniu kolejnych miejsc pracy.