Paklet

 

Owijarki do palet produkowane przez włoską firmę SIAT to wysokiej jakości urządzenia, które wyróżnia funkcjonalność oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań. Wyróżnia się na tym tle seria Paklet, do której należą owijarki m.in. owijarki stołowe.

 

Czym się charakteryzuje się Paklet?

 

Przede wszystkim wysoką wydajnością oraz łatwością obsługi.

Do ich zalet należy zaliczyć również możliwość dostosowania do różnego rodzaju ładunków paletowych, co jest możliwe dzięki opcjonalnemu zwiększeniu średnicy stołu. Warto bowiem pamiętać, że zgodnie z przepisami BHP paleta nie może w żaden sposób wystawać poza obrys stołu. Warto również podkreślić, że klient zamawiający urządzenie ma możliwość samodzielnego doboru głowicy wydającej folię ato z kolei pozwala zoptymalizować zużycie folii stretch oraz dopasować jej rodzaj do specyfiki pakowanych ładunków paletowych.

 

Dlaczego warto postawić na owijarki marki SIAT?

 

Przede wszystkim dlatego, że jest to firma posiadająca przeszło 50 letnie doświadczenie w opracowywaniu rozwiązań do pakowania. Obecnie jest liderem jakości i wiodącą firmą produkującą maszyny dla przemysłu opakowaniowego.

Warto również podkreślić, że firma od początku swojej działalności stawia na innowacje, co pozwoliło jej opracować kilka autorskich rozwiązań do pakowania, np. szybko zmieniająca się głowica taśmująca. Aktualnie firma zakłada dalszy międzynarodowy rozwój, a także stawia na partnerską współpracę z klientami, co pozwala dostarczać rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb. Owijarki SIAT to nowoczesne maszyny, które automatyzują procesy pakowania, a co za tym idzie pozwalają firmie uzyskać wartość.